WFM

    Jesteśmy największym w Polsce zakładem produkującym meble kuchenne pod indywidualne zamówienie. Łączna powierzchnia zakładu wynosi 76.000 m kw., a zatrudnienie 400 osób.


Tworzenie kuchni jest naszą pasją. Kuchnia to szczególne miejsce w każdym domu, dla wielu osób jest centrum życia rodzinnego, gdzie przebywa się większość czasu, gotuje się we własnym gronie lub z przyjaciółmi oraz spędza miłe chwile. Wiemy o tym od ponad 60 lat. Naszym celem jest tworzyć kuchnie, w których będzie się chciało przebywać, które będą ułatwiać codzienne prace i które przetrwają długie lata w dobrej formie. Pokolenia zadowolonych klientów oraz udane pomysły wzornicze i funkcjonalne sprawiają, że Wolsztyńskie Kuchnie to prawdopodobnie najwyżej ceniona marka mebli kuchennych w Polsce.


 

MISJA:

Nasze wzornictwo jest nowoczesne i eleganckie. Jesteśmy prekursorem w kraju we wdrażaniu nowych wzorów i kolorów. Z pasją śledzimy tendencje rynkowe oraz współpracujemy z markowymi producentami materiałów rzutujących na ekskluzywne wzornictwo naszych kuchni. Wychodzimy z nowatorskimi propozycjami kolorów i wzorów, które nie były do tej pory stosowane, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej wyróżniać się na tle konkurencji. Każda nowa kolekcja wzornicza konsultowana jest z certyfikowanymi projektantami co sprawia, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom realnych użytkowników kuchni i dopasowujemy się do rynku, dzięki czemu zyskaliśmy pozycję lidera.

 

Aranżacje kuchni WFM: